Jack Skellington to postać stworzona przez Tima Burtona, Hallowen
Jack Skellington to postać stworzona przez Tima Burtona, która zyskała popularność dzięki filmowi animowanemu "Nightmare Before Christmas" (pol. "Dziwny świat Jacka"). Film został wyreżyserowany przez Henry'ego Selicka i pierwotnie wydany w 1993 roku.
Jack jest postacią mieszkającą w Krainie Halloween, gdzie mieszka wiele postaci związanych z halloweenowymi strachami. Jack jest "Królem Dyni" i jest odpowiedzialny za organizację i przygotowanie halloweenowych świąt. Jednak mimo sukcesów w tym obszarze, Jack odczuwa pewne znużenie rutyną i pragnie czegoś nowego, czegoś, co wypełni jego duszę.
Podczas przechadzki po lesie, Jack odkrywa drzwi do innych światów. W jednym z tych światów, Światku Bożego Narodzenia, Jack znajduje coś zupełnie odmiennego od Krainy Halloween. Zafascynowany magią Bożego Narodzenia, postanawia przenieść to święto do swojego kraju, aby sprawić, że Halloween będzie jeszcze bardziej wyjątkowe.
Jednak jego próby przysparzają wiele kłopotów, ponieważ mieszkańcy Krainy Halloween nie do końca rozumieją prawdziwy sens i atmosferę Bożego Narodzenia. W rezultacie Jack musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań, a także odkryć, co naprawdę sprawia, że jest szczęśliwy.
Jack Skellington stał się ikoniczną postacią, a "Nightmare Before Christmas" zdobył status kultowego filmu, łączącego elementy grozy, magii i humoru.
Pewnego dnia Jack Skellington postanowił zorganizować własne wesele w Krainie Halloween. Wszystko było przygotowane w charakterystycznym dla niego stylu: czarne dekoracje, dynie zamiast kwiatów, i oczywiście straszne potrawy.
Podczas ceremonii, gdy Jack miał wymienić obrączki ze swoją ukochaną Sally, nagle do sali wszedł straszny potwór. Wszyscy zamarli ze strachu, ale Jack, niezłomny jak zawsze, spojrzał na potwora i zapytał:
"Kim ty jesteś i co tu robisz na moim weselu?"
Potwór spojrzał na Jacka i odpowiedział: "Przepraszam, myślałem, że to jest przyjęcie urodzinowe. Poszukuję miejsca, gdzie mogę zjeść tort... ludzki, oczywiście!"
Wesele Jacka Skellingtona zaczęło się zamieniać w dziwaczną ucztę, gdzie potwór i reszta gości wspólnie bawili się strasznymi żartami i zabawami halloweenowymi. To było najdziwniejsze wesele w Krainie Halloween, ale jednocześnie najbardziej pamiętane przez wszystkich!
sesja zdjęciowa ;D czemu nie ? ;D 
Jack Skellington w pełnej krasie, otoczony charakterystycznymi elementami Krainy Halloween. Czarne dekoracje, dynie, a może nawet duchy i nietypowe światło. Z pewnością mogłoby to stworzyć niezwykłe i niezapomniane zdjęcia!
Może Jack mógłby pozować z Sally lub innymi postaciami z Krainy Halloween. Oczywiście, ważne byłoby uchwycenie charakterystycznego uroku i atmosfery tego nietypowego świata.
Ciekaw jestem, jakie jeszcze pomysły mogłyby się pojawić podczas takiej sesji zdjęciowej. A ty? Jak byś sobie wyobraził tę sesję?

You may also like

Back to Top